Milami

Firma Milami byla založena v roce 1967 jako rodinná dílna „Mišić“. S velkými zkušenostmi, odborností a nasazením směřují k PŮL STOLETÍ existence. "Milami" je tým lidí, kteří každý den, velmi oddaně a s velkou vášní, pracují na tom, aby nožky těch nejmenších nosily tu nejkvalitnější anatomickou obuv, která na trhu existuje.

Jejich produkty najdete ve více než 500 maloobchodních prodejnách po celém domovském Srbsku a přilehlých regionech. Nově přivádíme tuto značku také do střední Evropy, kde jsme přesvědčeni o jejím úspěchu. Kvalita, pohodlí a moderní design jsou naše hlavní doporučení, díky kterým si získala důvěru několika generací rodičů.

Dětská noha se neustále vyvíjí – od chvíle, kdy se dítě plazí, až po jeho pozdní pubertu. Proto je nutné mu poskytnout adekvátní podporu pro správný vývoj. "Milami" se pyšní tím, že se již léta s nadšením stará o zdraví dětských nožiček po celou dobu vývoje. Vhodnými velikostmi, stylem a pohodlím přispívají ke šťastnému a zdravému dětství těch nejmenších, kteří jsou v botách Milami o krok napřed přede všemi.

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem