O nás

Náš obchod s dětskou obuví "Botýsek" vznikl rozdělením obchůdku fungujícího na trhu více jak 5 let. A protože nejsme žádní nováčci, přinášíme si bohaté zkušenosti s prodejem dětské obuvi v kamenném i internetovém obchodě. Bude pro nás velkým potěšením Vám odborně pomoci s výběrem vhodné a dobře padnoucí obuvi.  

Držíme krok s nejnovějšími zdravotními poznatky i módními trendy, a proto se neustále vzděláváme a absolvujeme odborná školení. Náš odborný tým moc dobře ví, že nožičky jsou jedním ze základních bodů správného postavení a vývoje celého těla. Z tohoto důvodu musí být v komfortu a musíme o ně řádně pečovat. Pokud bychom jim nedopřávali dostatečnou péči, může docházet ke špatnému vývoji nožiček a posléze deformitám mnohdy celého těla.

Vzdělávání je zaměřeno především na zdravotní stránku našeho těla - příkladem může být akreditovaný kurz MŠMT - Trenér se zdravotním zaměřením (včetně odhalení deformit chodidel a cviky vhodné pro nápravu), dále specializovaný kurz "Zdravé chodidlo" či další školení a workshopy jako je "Prodej kvalitní obuvi" aj. 

Důležitou součástí výběru vhodných botiček je také vyzkoušení různých variant obuvi, posouzení odpovídající délky stélky i šířky botičky a výsledného zhodnocení správně padnoucí obuvi. Mile rádi Vám toto odborné poradenství poskytneme osobně v Praze 9 - Vinoři a na výdejním místě v Táboře, ale také po telefonu, emailu nebo chatu. Tedy i Vy, kdo jste mimo náš dosah pro osobní setkání nás neváhejte kontaktovat s Vašimi dotazy či pochybnostmi k online nákupu  - rádi Vám poradíme. 

 

V neposlední řadě myslíme i na to, aby botičky na nožičce krásně vypadaly, výběr byl různorodý a také dostupný.

Vzhledem k tomu, že naše děti velice rychle dorostou do horní hranice dětské velikosti čísla 36, naleznete u nás i modely větších velikostí.  Mohou se tedy podívat dívky, chlapci a dokonce i dámy a pánové ;-)

Nenajdete u nás jen botičky, ale máme pro Vás i řadu doplňků jako jsou ponožky, pláštěnky, čepice, deštníky a mnoho dalších. 

 

Stejně tak důležité jako pohodlí nožičky je pro nás velice důležitý osobní přístup, a proto se na nás obraťte v případě jakýchkoliv nejasností. 

Jsme přesvědčeni, že se Vám u nás bude líbit a s nákupem budete spokojení.

Tak už neváhejte a "Vybírejte botičky, pro kluky i holčičky" :-)

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.