Be Lenka

Be Lenka je slovenská značka vyrábějící prémiové barefoot boty. Vizí společnosti je změnit obouvací a pohybové návyky lidí po celém světě. Při výrobě používají ty nejmodernější technologie, jaké jsou aktuálně na trhu. Zároveň kladou vysoký důraz na výzkum a vývoj, protože chtějí pro zákazníky jen to nejlepší. Při výrobě obuvi je důležité znát stavbu a funkci chodidla při různých každodenních aktivitách.

Dětská stylová barefootová obuv vysoké kvality. Boty mají speciální barefootovou podrážku, která vašim dětem zaručí při chůzi ten nejvyšší komfort. Díky přední části rozšířené v oblasti prstů poskytují dětem komfort a dovolují chodidlu přirozený pohyb bez jakýchkoliv omezení.

Barefoot obuv zabezpečí dětem dostatek prostoru pro jejich prsty i při celodenním pohybu. Navíc je extrémně lehká, takže nezatěžuje nohy víc, než je to potřebné. Dětská barefoot obuv Be Lenka je vyráběná z mimořádně flexibilních materiálů a ohebná je i podrážka s nulovým sklonem. To znamená, že pata a špička boty jsou v jedné rovině, čímž děti posilují nejen svaly na chodidle. Dobrý trénink čeká i na lýtka a chůzí v barefootech i ti nejmenší pracují na zlepšení držení těla.

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem