FRODDO dětská celoroční obuv OLLIE FUN denim G2130345
Chlapecká celoroční obuv FRODDO OLLIE FUN v tmavě modré barvě, G2130345.
Dostupnost Zvolte variantu Skladem Skladem Skladem Skladem
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód produktu 11793/21 11793/23 11793/27 11793/28 Zvolte variantu
Značka Froddo
Kategorie DĚTSKÁ CHLAPECKÁ OBUV
Záruka 2 roky
Velikostní tabulka - vnitřní rozměr.
Vel. 20 - vnitřní délka 128 mm, vnitřní šířka 57 mm
Vel. 21 - vnitřní délka 130 mm, vnitřní šířka 59 mm
Vel. 22 - vnitřní délka 140 mm, vnitřní šířka 60 mm
Vel. 23 - vnitřní délka 150 mm, vnitřní šířka 61 mm
Vel. 24 - vnitřní délka 156 mm, vnitřní šířka 62 mm
Vel. 25 - vnitřní délka 159 mm, vnitřní šířka 62 mm
Vel. 26 - vnitřní délka 167 mm, vnitřní šířka 64 mm
Vel. 27 - vnitřní délka 175 mm, vnitřní šířka 65 mm
Vel. 28 - vnitřní délka 180 mm, vnitřní šířka 67 mm
Vel. 29 - vnitřní délka 192 mm, vnitřní šířka 69 mm
Vel. 30 - vnitřní délka 198 mm, vnitřní šířka 70 mm